Wigilia Hufca Kępno

Opublikowane przez admin w dniu

W sobotę 14 grudnia 2019 r. po raz drugi odbyła się wigilia Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego Kępno. W tym szczególnym dniu w roku zasiadamy do stołu przy tradycyjnych wigilijnych potrawach, łamiemy się opłatkiem i składamy sobie nawzajem życzenia.
Wigilię rozpoczął Komendant Hufca Kępno Marcin Szajdak składając wszystkim przybyłym życzenia z okazji zbliżających się Świąt.

Nie obyło się bez prezentów od Hufca dla harcerzy, instruktorów i zaproszonych gości. Wspólne kolędowanie umilał nam dźwięk gitar oraz koncert na akordeonie, dzięki czemu mogliśmy poczuć bożonarodzeniowy klimat. 🎁

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście Wójt Gmina Baranów Bogumiła Lewandowska – Siwek, Wicestarosta powiatu wieruszowskiego Stefan Pietras, Starosta powiatu kępińskiego Robert Kieruzal oraz Seniorzy z naszego Hufca. Swoje życzenia przekazał również Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik.

Dziękujemy osobom zaangażowanym w organizacji wigilii: harcerzom, instruktorom, rodzicom, KGW Grębanin, Ruch Przyjaciół Harcerstwa “Gutki”, OSP Grębanin i Gmina Baranów za udostępnienie obiektu.
Dziękujemy rodzicom harcerzy za pomoc i pyszne wypieki.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *