Aż 3 finalistów z Hufca Kępno w Wielkopolskim Plebiscycie Instruktorskim

Opublikowane przez admin w dniu

Miło nam jest poinformować że trzech instruktorów z naszego Hufca zakwalifikowało się do finału Wielkopolskiego Plebiscytu Instruktorskiego 😍⚜♥️

Poniżej przedstawiamy naszych finalistów i prosimy o głosy 😍

🔹 Doświadczony Drużynowy 🔹
To kategoria, w której nagradzamy drużynowych z co najmniej 3-letnim stażem. Doświadczenie, wytrwałość, pasja i ciągłość pracy w drużynie zapewnia wszystkim jej członkom wszechstronny i kompleksowy rozwój. Jeśli drużynowy w Twoim środowisku jest taką właśnie osobą – to kategoria właśnie dla niego. Warunkiem koniecznym do zgłoszenia kandydata jest posiadanie przez niego co najmniej stopnia przewodnika.

Finalistą w kategorii Doświadczony Drużynowy jest:

💙 przewodniczka Joanna Gola – Hufiec ZHP Kępno

🔸 Wolontariusz i Społecznik 🔸
Kategoria przeznaczona dla instruktorów, którzy swoją pracą instruktorską i wychowawczą podejmują stałą służbę na rzecz lokalnych społeczności i organizacji. Wspierają działania władz i samorządów poprzez stałą współpracę z nimi. Do tej kategorii nominować można instruktorów organizujących projekty charytatywne tj. akcje krwiodawstwa, zbiórki wspierające domy dziecka, szpitale czy schroniska dla zwierząt. To także harcerskie specjalności, które nierzadko wymagają współpracy z instytucjami czy klubami sportowymi.

Finalistą w kategorii Wolontariusz i Społecznik jest:

🧡 podharcmistrz Tomasz Nawrocki – Hufiec ZHP Kępno

🔸 Zarządzanie Hufcem 🔸
Kategoria dla instruktorów na szczeblu hufca, których praca oraz zarządzanie hufcem wspiera działalność drużynowego. To kategoria, dla tych, którzy swoimi działaniami ułatwiają drużynowemu pracę i rozwój. Jeśli w Twoim środowisku jest instruktor, który przygotowuje oferty na harcerskie projekty edukacyjne, dba o harcerski sprzęt lub go pozyskuje, troszczy się o logistyczne i finansowe zabezpieczenie działań instruktorskich – to kategoria właśnie dla niego.

Finalistą w kategorii Zarządzanie Hufcem jest:
💚 podharcmistrz Marcin Szajdak – Hufiec ZHP Kępno

Zagłosuj na swojego kandydata na
👉 http://plebiscyt.zhp.wlkp.pl

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *